Co a jak děláme..?

Technologie pro obnovitelné energie je relativní jednoduchá na provoz, ale samotná instalace může být složitá. Správné plánování a návrh konstrukce se správnými komponenty a mechanismy jsou  rozhodující pro zajištění optimálního výkonu, který odpovídá Vašim potřebám. Naše dlouholeté zkušenosti v kombinaci se znalostmi alternativních technologií a zařízení vám garantují vysokou kvalitu.

Náš zkušený tým profesionálů inženýrů dokáže odhalit možné problémy dřív, než vzniknou a právě oni budou zárukou kvalitní spolupráce s vámi během celého procesu od počátečního plánování energetické účinnosti a návratnosti, přes výběr optimálního systému pro obnovitelné energie, až po instalaci s následným doporučením pro servisní a provozní údržbu námi navrženého systému.

Obnovitelné systémy HAVLIK & GREEN POWER jsou navrženy a nainstalovány tak, aby vyžadovaly minimální údržbu teď i v budoucnu. Přesto, jako u každého mechanického zařízení bude potřeba provádět rutinní pravidelnou údržbu. Proto naše společnost zajišťuje roční kontroly a seřizování, odstraňování případných závad systému v mechanických a elektrických součástkách, demontáž a výměna střešního systému; Výměna fotovoltaického systému nebo solárního kolektoru, řídicí jednotky, senzoru, ventilu, ventilace a oběhového čerpadla; Výměna paměti; Systémy pro pronikání na střechu a těsnění, jakož i všeobecné opravy pro většinu solárních systémů horké vody, topných systémů solárních a tepelných čerpadel, bazénů a solárních systémů.